БОРТОВОЙ ЖУРНАЛ > Прес-реліз 17.03.2009 >

Прес-реліз 17.03.2009

17 березня о 15.00 у приміщенні Міністерства культури і туризму України (вул. І.Франка, 19) відбудеться прес-конференція з презентацією майбутнього документального фільму «Шляхом Колумба», який екранізує 40-денну експедицію через Атлантичний океан української команди EQUITES. Фільм презентує унікальний досвід 40-денного голодування під час Різдвяного посту, а також виживання в екстремальних умовах, який вже вразив світову громадськість. Цей іміджевий кінопродукт формату телеканалів National Geographic, Discovery, BBC підтримано Міністерством, оскільки він спрямований на світовий кіноринок і позитивно вплине на міжнародний імідж України, стане потужним кроком у промоції українського кіно у світі. Зараз кіностудією «Укркінохроніка» виробляється промоційний ролик, який буде представлено іноземній спільноті. У ролі оповідача фільму виступить зірка французького кінематографу Жерар Депардьє, який зіграв Христофора Колумба у фільмі «1492: Завоювання раю».

У прес-конференції візьмуть участь: Міністр Василь Вовкун, команда EQUITES - Голтіс, Костянтин Могильник та Андрій Супрун, кінооператор Сергій Михальчук.

На прес-конференції відбудеться показ трейлера майбутнього фільму, фотоматеріалів, відзнятих протягом експедиції, та презентовано медичний звіт експерименту.

Напередодні Різдва завершилася унікальна науково-дослідницька експедиція Columbus Quest («Шляхом Колумба»), яка повторила маршрут першої експедиції Колумба. Протягом 40-денної експедиції через Атлантичний океан учасники команди EQUITES голодували, а воду вживали лише в обмеженій кількості. Один з них - Голтіс - провів без жодної краплини води 14 днів поспіль. «Ми не зустрінемо іншого такого прикладу в історії медицини», - коментує лікар Адріаан ван дер Варт, який супроводжував команду у плаванні. Упродовж експерименту Голтіс втратив 20 кг (23% від початкової ваги), Костянтин - 12 кг (19,5%), Андрій: 16,5 кг (15%).

Маршрут експедиції: м. Палос-де-ла-Фронтера (Іспанія) - м. Самана (Домініканська Республіка). Подорож тривала з 28 листопада 2008 р. по 6 січня 2009 р. і була присвячена Різдвяному посту.

В екіпажі було семеро людей. Разом з Голтісом, Костянтином Могильником і Андрієм Супруном з команди EQUITES в експедиції брали участь капітан Віталій Зелений, матрос Анатолій Бабарика, лікар з Канади Адріаан ван дер Варт, а також відомий український кінооператор Сергій Михальчук («Коханець», «Мамай», «Мій зведений брат Франкенштейн»).

Продуктом експедиції стане документально-пригодницький науково-популярний фільм «Columbus Quest», який буде знято у декількох мовних версіях. Також друком вийде книга, присвячена експедиції і проілюстрована фотокартками з подорожі.

Акредитація для журналістів:

(акредитовані журналісти отримають відео та фото матеріали з екстрім-подорожі)

8 044 235 22 33

8 068 358 41 20

Pres-sekretar@mincult.gov.ua

 
 
 

17:46 28-01-2012

© content 2008-2011 Equites
© programming, hosting AllServ.Net.UA